Breaking News

Kaldırım Taşı Ürünleri

Kaldırım taşı alanında hizmet veren firma, bir çok ürün seçeneği ile piyasanın öncüsü konumundadır. Kaldırım taşı çeşitleri ve fiyatları ile ilgili bilgi web sitesinde detaylı bir şekilde verilmiştir.

Kaldırım taşları özellikle belediyelerin yürünen yollara yönelik verdiği hizmetler açısından oldukça önemlidir.

Kaldırım Taşı Ölçüleri

Kaldırım taşlarının ölçüleri firma bünyesinde üç farklı şekilde yer alır. Arnavut kaldırım taşı hizmet verilen taş çeşitlerinden bir tanesidir.

Kaldırım Taşı Ağırlığı

Kaldırım taşlarının ağırlığı ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Arnavut kaldırım taşları ve diğer taş modellerinde firmanın sunduğu ağırlıklar; 500 gr, 1 kg ve 2 kg olmak üzere tercih edilebilir.

Kaldırım Taşı Özellikleri

Otoparklarda ve yollarda sıklıkla kullanılan kaldırım taşları, sert zeminin peyzajında tercih edilir. Bazalt arnavut kaldırım taşı firmanın ürettiği ürünler arasında en çok tercih edilenidir. Kaldırım taşlarının kullanım alanları:

-Parklar

-Yollar

-Oteller

-Villalar

-Büyük TOKİ projeleri olarak sıralanabilir. Belediyelerin sıklıkla ihtiyaç duyduğu kaldırım taşı, firmanın referansları içerisinde yer alır. Siz de bu alanda kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız, firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir?