Breaking News

EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMET SÜRECİ

Korkmazoğlu Nakliyat 1990 yıllarından beri süre gelen başarılı bir nakliyat firmasıdır. Rakiplerinin aksine iş güvenliğine ve müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem veren bir firmadır. Bütün yaptığı işler usulüne uygun olup bünyesinde barındırdığı bireylerin gerekli olan bütün belgeleri var olmaktadır. Evden eve nakliyede hedefleri, güvenli ve müşterileri tarafından güvenilir bir iş çıkartmaktır. Evden eve nakliyat sırasında oluşabilecek her türlü sorunu önleyebilmek ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için gerekli olan sözleşmelerini yaparak müşteri taraflı anlaşmaya varan bir firmadır. İş ahlakı gereğince planlı ve programlı bir çalışma çizelgesi ortaya koyar randevu sistemiyle çalışarak zamanlama konusunda sıkıntısız ulaşım sağlar.

Evden eve nakliye sırasındaki önemli detaylar

  • Evden eve nakliye sürecinde uzman kişilerle çalışır.
  • Firma tecrübeli ekibiyle beraber eşyaların zarar görme ihtimalini en aza indirger.
  • Ev, iş yeri vs. gibi yerlerin taşınması konusunda tecrübeye sahip olmalıdır.
  • Montaj ve de montaj aşamasında uzman kişilerle çalışır.
  • Evden eve nakliyat firmasının vergi levhası ve K3 yetki belgesi vardır.

Evden Eve Nakliyat Sırasında Neler Yapılır?

Evden eve nakliye sırasında büyük eşyaların taşınması sanıldığının aksine daha zor bir işlemdir bu işlemlerin montaj ve de montaj aşamalarında eşyaların zarar görmemesi için izlenmesi gereken bazı önemli adımlar vardır mesela bunlardan bir tanesi eşyaların kategorize hale getirilmesidir, gereksiz eşyaların kullanım dışı bırakılması evden eve nakliye aşamasında kolaylık sağlayacaktır.  Aşamalar halinde yapılacak işlemler ise şunlardır;

İlk olarak Ekspertiz gönderilerek eşyaların ve uygun araçların analizi yapılır.

Karşılıklı anlaşmaya varılması sonucu sizlere bir sözleşme sunar ve imzaların atılmasıyla resmi olarak işleminiz başlar.

Randevuda verilen saatlere uygun bir şekilde çalışanlar taşınacak eşyaların yanında yer alır ve paketleme işlemine başlar.

Montaj ve de montaj işlemleriniz alanları tarafından uzman olan çalışanları ile birlikte yapılır.

Kırılabilecek hassas eşyalarınız için farklı bir ambalaj türü seçilir ve onunla paketleme yapılarak üzerine kırılabilir ibaresi yapıştırılır.

Gardırop, şifonyer ve masa gibi montaj gerektirecek eşyalarınız için usta marangozlar işlem yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Süreci

Evden eve nakliyat hizmetini sizlere 3 aşamada sunmaktadır. İlk aşamada sizlere randevu verilir ve o süreç içerisinde ekspertiz gönderilir. Bunun nedeni eşya ve ev analizi yapmak içindir. Bu sayede taşımacılığın ne kadar bir ücrete tabii olacağı belirlenir. Diğer aşamada eşyalar paketlenir ve araca yerleştirilir. Son aşama ise eşyaların yerleşimi ve montaj aşamasıdır. Ayrıca firma ve kişiler arasında sözleşme imzalanıp eşyaların güvenliği sağlanır. Bu sözleşme tamamen firmanın ve siz değerli müşterilerin eşyalarını korumak ve güvenilirliği yüksek bir hizmet sunmak amacıyla yapılmaktadır. Sözleşmede yer alan maddeler;

  • Evden eve nakliyat hizmet tarihi.
  • Taşıma mesafesi
  • Taşınacak eşya listesi
  • Ev taşıma ücreti

Sözleşme, yapılacak olan her hizmet için şarttır. Sözleşme sayesinde eşyaların hem siz ve firmanın kontrolünde olduğunu göstermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.