Breaking News

Kişilik Bozuklukları

Kişilik Bozuklukları

Kişilik bozukluğu hastalığı bireylerin düşüncelerinin sağlıksız bir biçimde oluşmasına sebep olan, gündelik davranışları üzerinde normal olmayan değişimlere sebep olan psikiyatrik bir hastalıktır. Bu hastalık üzerinde genetik yapının etkisi olmakla birlikte kişinin geçmişte yaşadığı ağır depresyon durumları sebep olmaktadır. Kişilik bozukluğu durumu bireylerin ergenlik dönemlerinden itibaren kendini göstermeye başlar. Bu hastalık için erken teşhis en önemli husustur. Kişilik bozukluğu yaşayan kişiler toplum içerisinde arkadaşlıklar kuramaz, eğitim hayatlarında önemli sorunlar yaşarlar. Bu sorunlar yaşamak istemiyorsanız en iyi tedavi yöntemlerinden birisi olan hipnoterapi yöntemine başvurarak Hipnoterapist-* Mustafa Gülşen e ulaşabilirsiniz.

Kişilik bozukluğu durumuna birçok durum sebep olmaktadır. Bireyin çocukluk dönemlerinde yaşan ağır travmalar, şiddetin olduğu ortamda büyümesi ve şiddet görmesi, yanlış alanlara yönlendirilmeleri, genetik etkiler, çevre etkileşimi, kişinin beyin yapısında oluşan farklılıklar, ağır bunalımlar, fiziksel noksanlıklar, cinsel istismar gibi birçok unsur bu etkenler içerisinde bulunmaktadır.

Kişilik bozukluğu durumunda birçok çeşit bulunmaktadır. Bunlar paranoid kişilik bozukluğu, şizoid kişilik bozukluğu, şizotipal kişilik bozukluğu, antisosyal kişilik bozukluğu, borderline kişilik bozukluğu, histriyonik kişilik bozukluğu, narsistik kişilik bozukluğu, çekingen kişilik bozukluğu, bağımlı kişilik bozukluğu, obsesif kompulsif kişilik bozukluğudur.

Kişilik bozukluğu için ilaç yöntemleri, psikoterapi ve hipnoterapi tedavileri yapılmaktadır. Bu uygulamalardan bir kaçının bir arada uygulanması ile verimli sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Sizler de hayatınızı son derece etkileyen kişilik bozukluğundan kurtulmak istiyorsanız ve günlük hayatınıza daha pozitif şekilde devam etmek istiyorsanız en etkili yöntemlerden birisi olan hipnoterapi için Hipnoterapist Mustafa Gülşen e ulaşabilirsiniz.

Hipnoterapist Mustafa Gülşen

İletişim 0 531 797 2020

İstanbul Beylikdüzü SKYPORT rezidans ve Yenibosna Dünya Ticaret Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir? Üniversite Hazırlık manisa kulis haber