Breaking News

Pırlanta Yüzük Ölçü Büyütme Ve Küçültme İşlemi Nasıl Yapılır

Pırlanta yüzük modelleri kadınların hayatları boyunca asla parmaklarından çıkarmak istemedikleri ve bu şekilde kullanabildikleri yüzük modelleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda pırlanta ışıltısını en şık ve kaliteli bir şekilde yansıtan mücevher takılar arasındadır. Bu takılar sürekli kullanıldığından dolayı kilo alma ve verme durumlarından kaynaklı olarak bol gelebilmektedir. Bu durumda çözüm ise yüzüğün daraltılması veya bollaştırılmasıdır. Satın aldığınız bir pırlanta yüzük modeli daha sonradan ölçüsü tekrardan değiştirilebilmektedir. Fakat bu işlemi sadece konusunda uzman usta kişilere yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu tarz bir işleme ihtiyaç duymanız durumunda yüzüğü satın aldığınız firma ile iletişime geçmeniz oldukça önemli bir konudur.

Pırlanta

Pırlanta yüzük satın aldınız ve bir süre sonra yüzük parmağınıza bol gelmeye mi başladı? Bu tarz bir durumla karşılaştığınızda ürünü satın aldığınız firma ile iletişime geçmeniz çok önemlidir. Amor pırlanta dan satın aldığınız tüm pırlanta yüzük modellerini daha sonradan ücretsiz olarak ölçü büyütme ve küçültme işlemini yapmaktadır.

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük, satın alacaksınız ancak sevdiğiniz kadının parmak ölçüsünü bilmiyorsunuz ve bunu kendisine sormanız durumunda evlilik teklifinizin sürprizi kaçabilir. Bu tarz durumlar da yüzüğü satın alırken standart ölçü olan 14 numara olarak sipariş vermenizi tavsiye ediyoruz. 14 numara ara bir ölçü olduğu için, yüzük zarar görmeden büyütme ve küçültme işlemine en uygun ölçü olmaktadır. Bu sayede evlilik teklifinizi yaptıktan sonra yüzüğü tarafımıza göndererek ücretsiz olarak doğru ölçüye çevirtmeniz mümkün olacaktır.

Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzük modelleri ölçü işlemleri sağlıklı ve düzgün bir şekilde yapıldığı taktirde ister küçültme ister büyütme işlemlerinizde yüzük üzerinde herhangi bir iz kalmayacaktır. Ölçü işleminden sonra yapılacak olan temizleme ve cilalama işlemleri sayesinde pırlanta yüzüğünüz adeta yeni bir yüzük satın almış gibi görünecektir. Bu işlemler birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır. Yani kargo ile tarafımıza gönderdiğiniz bir yüzük aynı gün küçültme veya büyütme işlemleri yapılarak tarafınıza geri gönderilmektedir. Dilerseniz kendiniz bizzat mağazamıza da getirebilirsiniz. Siz kahvenizi yudumlarken yüzüğünüzün işlemleri de yapılacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir? manisa kulis haber