Breaking News

Tercüme Hizmetleri

İletişim çağında bir pazar haline gelen dünyada aktif olarak yer almak ve müşterilere hitap etmek için tercüme hizmetlerinden yararlanmak önem arz etmektedir. Müşteri kitlesine ulaşmak ve onlarla iletişim kurmak için onlara kendi dillerinde hitap etmeniz gerekmektedir. Dolayısıyla bu alanda uzman desteği almanız gerekmektedir.

Tek bir platformdan Türkiye’nin her yerine 72 dilde hizmet verilmektedir. Firma geniş yelpazede müşterilerinin taleplerini karşılamada çözüm ortağı olarak dahil olmaktadır. Müşterilerine tam hizmet veren firma sunduğu çeviri imkanlarıyla birkaç firmanın yaptığı işi tek bir merkezden yaparak oluşabilecek her türlü sorunu önlemektedir. Profesyonel destek almak isteyen müşterilerine en ideal hizmetleri sunmaktadır. Verdiği hizmetlerle firma çözüm ortağı olarak süreç boyunca sizinle birlikte çalışmaktadır.

Hizmette Sağlanan Kolaylıklar

Firma sahip olduğu çalışma prensibiyle tercüme ve çeviri sürecinde meydana gelebilecek pek çok sorundan müşterilerini kurtarmaktadır. Zaman, maliyet ve prestij noktasında müşterilerin yaşayabileceği kayıpları iş sahip olduğu tecrübe ve profesyonel ekibiyle ortadan kaldırmaktadır.

Firma hizmetlerinde;

    • Metinler konularına ve uzmanlık alanlarına göre çevirmenlere verilmektedir.
    • Çeviri yapıldıktan sonra metinler çeviri editörleri tarafından kontrol edilmektedir.
    • Müşterilerin istediği programda çeviriler yapılmaktadır.
    • Müşterilerin isteği doğrultusunda onay verilen çeviriler çoğaltılmaktadır.
  • Metinlerin orjinalleri müşterilerden e-posta ya da elden teslim alınmaktadır.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Firma geniş yelpazede çeviri ve tercümeye dair pek çok ihtiyaca karşılık vermektedir. Alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışarak tüm hizmetlerini eksiksiz yerine getirmektedir. Firma müşterilerine; web sitesi çevirisi, resmi belge, metin, ardıl sözlü, ticari, teknik, hukuki, ekonomi ve finans, akademik, tıbbi, gümrük, öğrenci belgeleri, simultane çeviri ve tercümelerini yapmaktadır.

Firmanın İstanbul’da 32’den fazla hizmet verdiği bölge vardır. Türkiye’nin neredeyse her ilinde iletişime geçebileceğiniz danışmanlık bölgeleri bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden şahsen ya da e-posta yoluyla hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Firma hizmet verdiği her aşamada sizlere tam destek sağlayarak hizmetlerini tamamlamaktadır. Farklı alan ve kategorilerde çeviri ve tercüme hizmetlerini bulabileceğiniz ideal bir adres olarak sizlerin hizmetindedir. Çeviri ve tercümeye dair aklınıza takılan her noktada müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.