Breaking News

Yanar Dinleyicileriyle Buluştu!

Müzik camiasındaki duruşuyla dikkatleri üzerine çeken genç sanatçı Uğur Özçelik, Yanar şarkısının çıkacağını yayınlamıştı. Şarkının çıkış tarihi için net bir zaman dilimi verilmezken, müzik ve klip çalışmaları profesyonel bir biçimde tamamlandı. Sanatçının hayranları ve sevenleri arasında bulunan büyük kitle sayesinde de şarkının şimdiden hayranları vardır. Birçok kişi şarkının dönemin en iyi parçalarından biri olacağını düşünüyordu. Bir nevi öyle de oldu: Yanar şarkısı çıktı ve çıkar çıkmaz dinleyicileriyle buluştu.

Uğur Özçelik 13 Mayıs’ta Yanar Şarkısının Çıktığını Duyurdu!

13 Mayıs tarihinde yayınlanan Yanar, genç sanatçının en önemli çalışmalarından biriydi. Müziği ile insan ruhuna dokunurken, birçok kişinin de beklentilerine cevap verdi. Yanar, yayınlandığı zamandan bu yana da aktif bir şekilde dinlenmeye devam ediyor. Tüm dijital kanallardan şarkıya ulaşabilirken dinlenme sayısı da hızlı bir şekilde artıyor. Hem şarkının hayranları hem de şarkının yeni kitlesi, parçanın kusursuzluğundan övgüyle bahsediyor. Birçok kişi Yanar’ın beklentilerin de üzerinde, oldukça etkili bir çalışma olduğunu söylüyor.

Genç sanatçı Uğur Özçelik, sözü ve müziği kendisine ait olan parçası Yanar ile beraber başarılı bir şekilde ilerliyor. Şarkı hem dinleyicilerin hem de usta isimlerin onayından geçtiğinden, kazanılmış bir başarı olarak görülüyor. Şarkının hazırlanma sürecinde harcanan emeğin karşılığının da alınmasını sağlıyor. Şarkıcı Uğur Özçelik, imajı, duruşu ve müzik alanındaki başarılarıyla ön planda olmaya devam ediyor.

Yanar Bugüne Kadar Dinlediklerinizi Unutturacak!

Birçok kişi şarkıyı ilk kez dinlerken, birçok kişi de artık Yanar’ı ezbere biliyor. Şarkının birçok yerde tekrar tekrar dinlendiği bilindiğinden, genel olarak sevildiği de anlaşılıyor. Müzik alanında önemli bir rol sahibi olmasını sağlayan çalışmalarıyla büyüceği kesinleşen Uğur Özçelik de bu açıdan öne çıkıyor.

Sizi bugüne kadar dinlediğiniz parçalardan çok daha kaliteli bir müzik ve kliple karşılıyor. Bu yüzden kendisine söz verildiğinde şarkının emeğinin karşılığının alındığını, güzel geri dönüşler alabildikleri için memnun olduklarını dile getiriyor. Şarkıların barındırdığı hissi en iyi şekilde ortaya çıkarmasından ötürü de zaten bir hayli seviliyor. İlerleyen dönemlerde müzik konusunda ülkemizdeki önemli isimlerden biri olacağı da şimdiden belli oluyor.

Uğur Özçelik Kimdir?

 

Genç sanatçı Uğur Özçelik, 1990 yılında dünyaya geldi. İstanbul Kadıköy’de doğan sanatçı, ilk ve ortaöğretimini de aynı şehirde tamamladı. Daha sonrasında eğitimini yeteneği ve ilgisi olan alana çevirdi. Müzik hayatında her daim yer alırken üniversite için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda yarı zamanlı eğitim almıştır.

İstanbul Üniversitesi’nde aldığı Türk Müziği dersleri sayesinde kendini geliştirme şansı buldu. Ayrıca gelişime her daim açık oluşundan ötürü İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde birçok ünlü isimden eğitim aldı. Vahide Perçin, Ayla Algan, Altan Gördüm gibi değerli sanatçılardan nefes, çan, ses, doğaçlama ve kamera önü gibi dersler alarak kendini daha da geliştirdi.

Müzik kariyerine back vokal olarak adım atan genç şarkıcı Uğur Özçelik, ilerleyen dönemlerde kendi projelerine de imza attı. Burcu akrep olan ve su sporlarıyla ilgilenen şarkıcının ilk single eseri, “Bu Yüzden” ve şimdilerde en ünlü eseri olarak öne çıktı. Sesini, yeteneğini ve yorumculuğunu kanıtlayan şarkıcı 2017 yılında bu şarkısıyla da birçok kişi tarafından dinlendi.

Söz ve müzik yazarı olarak kendi parçalarını seslendiren şarkıcı Uğur Özçelik, bu sayede büyük bir kitlenin ilgisini çekti. En sevdiği rengin siyah olarak bilindiği sanatçı, ayrıca yorumlama ve besteleme konusunda da bir hayli başarılı. Farklı çalışmalarla da ismini duyurmaya devam ederken son günlerde çıkan şarkısının adı da Yanar. Şarkıcı Uğur Özçelik, Yanar ile kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanmaya devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir?
umzug wien