Breaking News

Psikoloji Alanında Profesyonel Terapi Merkezi

İzmir psikoloji, genel psikolojik problemleriniz için gerekli olan terapileri sizler için sağlıyor. Sitenin kurucusu olan Bayram Şimşek, 2008 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunudur. Ayrıca Dokuz Eylül Üniversitesi’nde aile danışmanlığı hakkında tez yazarak yüksek lisans yapmıştır. Aile danışmanlığı konusunda gerekli desteği almak istiyorsanız, aile terapisi izmir psikoloji sitesi sizin için uzman psikologlarıyla yanınızdadır. Ege Pozitif Psikoloji, aile, çocuk ve yetişkinler için birçok alanda psikolojik terapi yöntemleri uyguluyor.

Psikolojik Testlerle Kendiniz Hakkında Fikir Edinin

Sitenin sağ üst kısmında yer alan psikolojik testler seçeneğine tıkladığınızda depresyon, panik atak, sosyal medya bağımlılığı, takıntı ve bunun gibi daha birçok alanda kendinizi teste tabi tutabiliyorsunuz. Bu testlerin amacı kendinizde gerçek anlamda bir psikolojik rahatsızlık olup olmadığını öğrenmek için yapılan denemelerdir. Eğer yaptığınız testler aile ilişkilerinizde problem yaşadığınızı gösteriyorsa, aile terapisti izmir psikoloji sitesiyle iletişime geçerek bu konuda gereken desteği alabilirsiniz.

Sosyal Medya Bağımlığına Çözüm

İnsanlar çoğunlukla sosyal medya içerisinde uzun süreler harcıyor. Ancak bu süre harcanırken günlük rutin işlere daha az vakit kalıyorsa, ortaya sosyal medya bağımlılığı gibi bir durum çıkıyor. Sizlerde sitedeki psikolojik test bölümünden sosyal medya bağımlılığı testi seçeneğine tıklayarak, burada bulunan soruların tamamını cevaplayabilir ve bağımlılık derecenizi ölçebilirsiniz. Dilerseniz testi bitirdiğinizde son sorunun altında yer alan telefon numaraları yardımıyla irtibat kurarak, alanında uzman danışmanlardan terapi için randevu alabilirsiniz.

Evlilik ve Çift Terapisine Dair Herşey

Birçok kişi evliliğinin bazı dönemlerinde ailesel problemler yaşayabiliyor. Bu problemler içerisinde cinsel sorunlar, şiddetli tartışmalar, alkol kullanımı, madde bağımlılığı ve boşanma kararı alma gibi konular yer alıyor. Aile terapisi çok amaçlı bir alanı kapsadığından, bu konuda birçok sorun yaşayan çiftlerin farklı alanlarda terapi alması faydalı olabilir. İzmir’in profesyonel terapi merkezi olan ege pozitif, aile terapisi hakkında ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgi, tecrübe ve tavsiyeyi sizlere memnuniyetle sunmak için bekliyor.

Videolu Anlatımlardan Faydalanma Olanağı

Sitede farklı konularda sizler için düzenlenmiş olan birçok video bulunuyor. Bu videolarda, gelin kaynana problemi, yeni evlilere tavsiyeler ve erken boşalma gibi birçok önemli konu özenle anlatılıyor. Size faydalı olacağını düşündüğünüz videoları izleyerek bu konularda kendinizi geliştirebilir ve yararlı bilgiler edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

içerik nedir? Yurtdışı eğitim danışmanlığı Kadıköy
Instagram takipçi satın al Tiktok takipçi satın al instagram beğeni hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri