Breaking News

Trabzon Araç Kiralama Merkezi

 Otomobil dünyasında marka, model ve ful özellikler aracın değerini belirlemektedir. Rent a car Trabzon dünyasında da marka, model ve ful özellikler kira bedelini belirmektedir. Sitede yer alan araçlar marka, model ve ful özelliklere göre fiyatlandırılmıştır. Ekonomik manuel vitesli ancak modelli araçlar, ekonomik fiyatlarla oto kiralama seçeneğini tercih edenler için en iyi seçenektir. Bu seçenekte firma ekonomik ve ful özellikli araçları uygun fiyata kiraya veriyor.

 Araçların Modeli ve Markası Fiyatta Belirleyicidir

 Orta seviyedeki araçlarda aynı şekilde ful özelliklidir ve segment seviyesi normaldir. Bu seviyedeki araçlar da diğer seçenekler gibi uygun fiyata kiralanabilir. Firmanın lüks araç filosunda ise ünlü markalar yer alıyor. Ful ve lüks özelliklere sahip olması nedeniyle lüks araç kiralama hizmetine olan ihtiyaç artmaya devam ediyor. Vip araçlarla ve özel lüks araçlarla oto kiralama hizmetinin keyfini sürebilirsiniz.

 Sitede Onlarca Farklı Araç Bulunuyor

 Şirketin kiralama hizmeti kategorisinde yer alan otomatik vitesli araçlar modelleri de aynı şekilde kiralama kategorisinde yer almaktadır. Otomatik vites kullanamam diyenler için de sitede manuel vites özelliğine sahip araçlar uygun şartlarda kiraya verilmektedir. Araç dünyasının lüks ve konforlu araçlarını bir araya getiren site, minibüs, ticari ve araziye özel modelleri de kiraya vermeye devam ediyor. Otomatik ödeme ve rezervasyon işlemleriyle tatile çıkmadan araç kiralamak bu sitede çok kolay.

 Uçaktan İnince Ayağınız Yerden Kesilsin

 Havalimanı kategorisinde gerçekleştirilen kiralık araç hizmetinde, araçlar uçağın iniş saatinde çıkışta teslim edilmektedir. Bu kategoride firmanın elemanları ekip halinde çalışmaktadır. Teslimat ekibi rezervasyon işlemleri esnasında sizin belirttiğiniz uçak saatinde çıkışta hazır beklemektedir. Firmanın bu hizmetiyle birlikte uçaktan indiğiniz andan itibaren taksi kalan yolculuğu konforlu bir şekilde sürdürme imkanı elde edersiniz. Dönüşte de kiraladığınız kiralık arabayı havalimanında şirkete teslim edebilirsiniz.

 Oto Kiralamak Avantajlı

 sitenin sunduğu araçlar fiyat açısından ve ekonomik açıdan farklı özellikleri bir araya getiriyor. Oto kiralama hizmeti, diğer seçeneklere nazaran avantajlıdır. Sitedeki araçları istediğiniz zaman kiralayabilirsiniz ve kiraladığınız araçla sınırsız gezme hakkına sahip oluyorsunuz. Firmanın kiraya verdiği araçlarla Türkiye sınırları içinde istediğiniz gibi gezebilirsiniz.

TrabzonCar Araç Kiralama ve Havalimanı Transfer Hizmetleri

7/24 Rezervasyon ve İletişim Hattı: +90 530 683 10 00

E-Posta Adresi: info@trabzoncar.com

Resmi Web Sitesi: www.trabzoncar.com

Adres: Trabzon Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Konaklar Mahallesi, Ortahisar 61010 Merkez/Trabzon, TÜRKİYE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

içerik nedir? medyum